Кражба на електрически велосипед в центъра на Благоевград

Кражба на електрически велосипед е регистрирана в Благоевград.

По данни на полицията престъплението е извършено във времето между 19:00 и 23:00 часа на 19 юни, когато неизвестен извършител е отнел електрически велосипед с марка „Леопард“.

Велосипедът е бил оставен без надзор пред търговски център, разположен в централната част на града. След подадения сигнал служителите на реда са предприели необходимите действия по случая, като е образуван заявителски материал. Работата по установяване на извършителя продължава.

Споделете с приятелите си
Ако харесвате нашата медия, подкрепете ни

Коментари

Има 0 коментара за статията

Напишете коментар

За да добавяте коментари е необходимо да се впишете в системата
ВХОД