Благоевград ще отбележи Деня на Европа и Деня в памет на жертвите от Втората световна война
Благоевград ще отбележи 9 май – Деня на Европа и Деня в памет на жертвите във Втората световна война – с тържествено полагане на цветя. Церемонията ще се състои на 9 май (събота) от 12:00 часа на площад „Георги Измирлиев“, пред паметната плоча на загиналите във войните за обединението и независимостта на България.









































