Разследват грабеж на малолетно момче в Благоевград
Малолетно момче е станало жертва на грабеж в Благоевград, съобщиха от полицията.
По първоначални данни инцидентът е станал около 21:10 часа на 21 юни на ул. „Братя Иванови“. Детето е съобщило, че непознат младеж е отнел от джоба му портфейл, в който се намирали около 52 евро.
След получения сигнал полицейските служители са предприели действия по изясняване на случая. По случая е образувано досъдебно производство.










































Коментари