сряда, 10.06.2026

Издател БЛАЖЕНСТВО ЕООД

#Дамски турнир
Всички статии от избрания #tag

Дамски турнир по стрелба в Благоевград отбеляза 8 март

По повод Международния ден на жената – 8 март, в Благоевград се проведе дамски турнир по стрелба с пистолет, организиран от ОДМВР-Благоевград. В надпреварата участваха служителки на Областната дирекция и на Военно формирование 26400-Благоевград, като състезанието включваше индивидуално и отборно класиране.

  • ПРЕД.
  • 1.
  • СЛЕД.
© Всички права са запазени, 2026.