Димитър Герасимов е удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на Разлог“
На редовна сесия Общински съвет – Разлог взе решение за посмъртно удостояване на Димитър Димитров Герасимов със званието „Почетен гражданин на град Разлог“. Отличието е признание за неговия значим принос към развитието на българската култура, театралното и сценичното изкуство, както и за ролята му в популяризирането на родния му град на национално ниво.









































