Учреден бе Областен съвет по условия на труд в област Благоевград
Днес, по повод Световния ден за безопасност и здраве при работа, в Областна администрация – Благоевград бе учреден Областен съвет по условия на труд за област Благоевград. Инициативата е на областния управител Николай Куколев, който ще председателства новосъздадения консултативен орган.









































