Над 250 ретро коли и мотори превзеха центъра на Благоевград
Площад „Георги Измирлиев“ в Благоевград се превърна в истински музей на открито, след като над 250 ретро автомобила и мотоциклета от различни десетилетия бяха изложени пред жители и гости на града.









































