понеделник, 08.06.2026

Издател БЛАЖЕНСТВО ЕООД

#Парк „Македония“
Всички статии от избрания #tag

Парк „Македония“ официално става собственост на Община Благоевград

Кметът на Благоевград Методи Байкушев и областният управител Николай Куколев подписаха договор, с който собствеността върху емблематичния парк „Македония“ се прехвърля безвъзмездно на общината. С този акт приключва дългогодишната поредица от съдебни спорове и административни процедури, които възпрепятстваха развитието на терена.

  • ПРЕД.
  • 1.
  • СЛЕД.
© Всички права са запазени, 2026.