Ивелин Михайлов: Политиците създадоха беззаконие и липса на справедливост
В изявление, разпространено онлайн, Ивелин Михайлов коментира нарастващото обществено недоволство срещу т.нар. „банда на калашниците“, като подчертава, че според него основната вина за престъпността и инцидентите по пътищата не е в отделни групи, а в управляващите.









































