Проведе се заседание на Областна комисия „Военни паметници“
В конферентната зала на Областна администрация Благоевград днес се проведе редовно заседание на Областната комисия „Военни паметници“.
В конферентната зала на Областна администрация Благоевград днес се проведе редовно заседание на Областната комисия „Военни паметници“.