сряда, 10.06.2026

Издател БЛАЖЕНСТВО ЕООД

#„Да изчистим България заедно“
Всички статии от избрания #tag

Банско отново се включва в кампанията „Да изчистим България заедно“ 2026

Община Банско за поредна година ще се включи активно в националната кампания „Да изчистим България заедно“, организирана от bTV Media Group. През 2026 г. инициативата ще се проведе под мотото „Седмица на бъдещето“ в периода от 1 до 7 юни, като съвпада със Световния ден на околната среда – 5 юни.

В Благоевград чистиха паркове и зелени пространства

Десетки благоевградчани се присъединиха към националната кампания „Да изчистим България заедно“. Доброволци, служители на общинската администрация и активни граждани се обединиха за по-чиста и по-красива градска среда.

  • ПРЕД.
  • 1.
  • СЛЕД.
© Всички права са запазени, 2026.