Училищните дворове в Благоевград вече ще бъдат достъпни извън учебно време

Община Благоевград обяви, че училищните дворове в града ще бъдат отворени за свободен достъп на децата извън учебните занятия.

Инициативата цели да осигури повече пространство за игра, спорт и движение в безопасна среда.

В публикуваното съобщение се подчертава, че всяко дете има право да расте активно и здравословно, а училищните дворове са естествено място, създадено именно за това – за игри, приятелства и пълноценно прекарване на свободното време.

От общината призовават гражданите да пазят дворовете чисти и подредени, за да останат те сигурно и приятно място за всички деца в Благоевград.

Споделете с приятелите си
Ако харесвате нашата медия, подкрепете ни

Коментари

Има 0 коментара за статията

Напишете коментар

За да добавяте коментари е необходимо да се впишете в системата
ВХОД