ОбС–Благоевград разреши търг за наем на помещения за лекарски кабинет в Падеш

Общинският съвет в Благоевград одобри провеждането на публичен търг с тайно наддаване за отдаване под наем на две свободни помещения, разположени на партерния етаж в сградата на кметството в село Падеш.

Помещенията, които са публична общинска собственост, предстои да бъдат преустроени така, че да функционират като лекарски кабинет и манипулационна.

Предложението е внесено от кмета Методи Байкушев, който мотивира необходимостта от създаване на подходяща база за медицинска дейност в населеното място. До момента лекарският кабинет се е помещавал в близост до Дома за пълнолетни лица с деменция „Св. Мина“, където в момента се изграждат три нови сгради, съобразени със съвременните стандарти за социални услуги.

Процедурата за отдаване под наем чрез публичен търг започва след подадено официално искане за разкриване на лекарски кабинет и манипулационна в Падеш. Докладът по предложението е получил подкрепата и на кмета на селото.

Споделете с приятелите си
Ако харесвате нашата медия, подкрепете ни

Коментари

Има 0 коментара за статията

Напишете коментар

За да добавяте коментари е необходимо да се впишете в системата
ВХОД